FAQ

Kvalita produktu

Ve společnosti Enduristan navrhujeme a vyrábíme prvotřídní motocyklová zavazadla. Off-road a adventure cestování je již léta pevnou součástí našich životů a
veškerý náš vývoj je založen na bohatých zkušenostech. Všechny naše produkty jsou tedy absolutně na 100 % připraveny pro použití v terénu.

Všechny naše tankvaky, boční brašny, vaky, batohy, přídavné zavazadla na kufry atd. jsou 100% vodě, bahnu, písku a prachu odolné. Nepotřebujete žádné vnitřní tašky ani pláštěnky.

Naše produkty si můžete prohlédnout u nás v prodejně nebo u některého z našich prodejců.

Prodej

Nakupovat můžete přímo u nás prostřednictvím tohoto internetového obchodu nebo si naše produkty můžete zakoupit u nás v prodejně nebo u některého z našich prodejců. Všechny naše prodejce najdete here.

Nabízíme platbu: kartou, dobírku, převodem.

Čas od času se bohužel může stát, že některý z produktů může být v našem internetovém obchodě nedostupný. To však je vždy uvedeno přímo u produktu. Všechny produkty, které si můžete skutečně zakoupit v internetovém obchodě, jsou k dispozici také na našem skladě (s výjimkou technické chyby).

Všechny země, do kterých dodáváme přímo, jsou uloženy v internetovém obchodě s odpovídajícími náklady na doručení. Pro objednávky do jiných zemí vás žádáme, abyste kontaktovali naše distributory v příslušné zemi.

Všechny země, do kterých dodáváme přímo, jsou uloženy v internetovém obchodě s odpovídajícími náklady na doručení. Pro objednávky do jiných zemí vás žádáme, abyste kontaktovali naše distributory v příslušné zemi.

Dodání

Jak dlouhá je dodací lhůta pro mou objednávku?
Vaši objednávku obvykle expedujeme následující pracovní den. Jakmile balíček odešleme, obdržíte potvrzení o odeslání. Vaše objednávka by vám pak měla dorazit do 2 pracovních dnů.

Všechny objednávky zasíláme službou GLS a Zásilkovna.

Pokud váš balíček nedorazil do 5 pracovních dnů po odeslání, kontaktujte nás prosím s uvedením čísla vaší objednávky. Zahájíme vyšetřování a najdeme s vámi řešení.

Náklady na dopravu jsou uloženy přímo v internetovém obchodě a jsou zobrazeny v nákupním košíku na konci vaší objednávky.

ZÁRUKA

ZÁRUKA 5 LET

Enduristan konstruuje a distribuuje prvotřídní motocyklová zavazadla. Cestování v terénu je pro nás již léta pevnou součástí našich životů. Všechny naše novinky jsou založeny na této bohaté zásobě zkušeností. Výsledkem jsou produkty s vysokou funkčností, inovativními detaily a nejlepší kvalitou – přesně takové, jaké jsou potřeba pro jízdu Enduristanem. Této kvalitě věříme, a proto na všechny naše produkty poskytujeme 5letou záruku.

S fakturou se prosím obraťte na svého prodejce (online nebo na místního prodejce), který se s námi poté spojí. Pokud jste produkt zakoupili přímo u nás na www.enduristan.cz , kontaktujte nás prosím s uvedením čísla objednávky, popisu poškození a jednoho nebo více smysluplných obrázků.

ZPRAVODAJ

Pokud chcete dostávat náš newsletter, stačí napsat svou e-mailovou adresu na naši
domovskou stránku.

Náš newsletter vás informuje o našich nejnovějších produktech a informuje vás o
všech novinkách z Enduristanu.

Zpravodaj vychází v nepravidelných intervalech. Z odběru se můžete kdykoli
odhlásit.

Ne! Soukromí je pro nás také důležité. Vaše údaje používáme pouze pro zasílání
našeho newsletteru, který bude zasílán z našeho nástroje pro newsletter
(Mailchimp). Vaše údaje neposkytujeme dalším třetím stranám.

Pokud si již nepřejete dostávat newslettery, stačí kliknout na odkaz „odhlásit se“ ve
spodní části jakéhokoli newsletteru od nás.

obecně

Pokud jste si zakoupili Hurricane 15 nebo Hurricane 25 a chtěli byste si objednat odpovídající náplast, můžete tak učinit zde.